Ionuţ Panţîru, fostul fundaş stânga al celor de la FCSB, Poli Iaşi sau FC Voluntari, va evolua pentru Gloria Bistriţa în noul sezon.
Ionuţ Panţîru, fostul fundaş stânga al celor de la FCSB, Poli Iaşi sau FC Voluntari, va evolua pentru Gloria Bistriţa în noul sezon.
Finanţatorul de la FCSB, Gigi Becali, nu a fost pe deplin mulţumit de cele trei puncte obţinute cu FC Buzău. Jocul de pe Arena Naţională l-a făcut să ia o decizie drastică în privinţa unui fotbalist, care a jucat titular.
Mihai Stoica notează, duminică, de Ajun, într-un mesaj postat pe Facebook, că fotbalistul Ionuţ Panţîru, care a suferit o accidentare gravă în urmă cu doi ani şi jumătate, nu este interesat de pronosticurile pesimiste în ceea ce-l priveşte şi se antrenează în sală indiferent de zi sau oră.